HABERLER

Bizden Haberler

16 TEMMUZ 2024

DP ÖDÜLLERİ 2013 SATIŞ NOKTASI İÇİ PROMOSYONEL AKTİVİTELER 3.LÜK ÖDÜLÜ!

Türkiye’de Bahar dönemi denince Türk kadınlarının aklına ilk gelen şey ‘Bahar Temizliği’dir. Unilever deterjan markaları için değerlendirilmesi gereken bu güzel dönemi mağaza içinde farklılaşarak, görselliği maksimum düzeyde kullanıp fırsata çevirdik.
bhrdpid_2013.jpg
Kampanya döneminde kullanılmak üzere ev hanımlarına bahar temizliğini hatırlatmak amacıyla ‘Bahar hanım’ karakteri yaratıldı. Bahar hanım dilinden alışveriş listeleri ve temizlik ipuçları hazırlanarak tüketiciyle duygusal bir bağ kuruldu. Tasarladığımız pop malzemelerimiz ve standlarımızla yerel ve ulusal zincirlerde farklı aktiviteler düzenleyerek dpid 3. ödülüne layık görüldük!

DP ÖDÜLLERİ 2012 TANZİM TEŞHİR UYGULAMALARI 3.LÜK ÖDÜLÜ!

Türkiye’nin en sevilen yumuşatıcı markası Yumoş için özel tasarlanan orta alan standımızda ürünlerimizin yanında Yumoş ile yıkanmış kıyafetlerimizi sergileyerek hem ürünümüzün güzel kokusunu hem de yumuşaklığını tüketicilerimize denetme fırsatı sunduk.
2012 yumos_sunum.jpg
Canlı renkleri ve özel tasarımıyla fark yaratan standımız dpid ödüllerinde 3.lüğe layık görülerek başarılı çalışmalar arasına adını yazdırdı.

DP ÖDÜLLERİ 2011 TANZİM TEŞHİR UYGULAMALARI 1. ÖDÜLÜ!

Alışveriş listelerinde ön sıralarda yer alan Sunlight Cif ürünümüz için tasarladığımız standlarımızla manav, şarküteri ve züccaciye gibi farklı reyonlarda tüketicilerle buluşarak marka bilinirliğini ve hane penatrasyonunu arttırdık.
2011 sunlight_sunum.jpg
Uygulamaların yapıldığı mağazalarda trafiğin yoğun olduğu çapraz teşhir alanlarını kullanarak satışlarda ciddi bir artış yakalayarak, aldığımız birincilik ödülüyle de bu başarımızı taçlandırdık.